položek
s DPH
  • Zobrazit

Profi mobilní kapková závlaha pro ideální přísun vody k rostlinám.

25.11.2015
Vzhledem k průběhu léta, kdy byly extrémní teploty, bylo potřeba vodu zachytit a následně ji vhodně použít. Aby se voda dostala ideálně k rostlinám, je vhodné použít mobilní kapkovou závlahu. Optimálně zvolený a fungující zavlažovací systém ušetří nejen čas, ale i množství spotřebované vody. Volba systému by měla vycházet z poměru cena/výkon. Zavlažovací kapkový systém od firmy Netafim splňuje přesně ekonomické řešení zavlažování pro Vaší zahradu

Zavlažovací profi set – pro zahrady a skleníky - NOVINKA V ČR

EKOLOGICKÉ A EKONOMICKÉ ŘEŠENÍ ZAVLAŽOVÁNÍ

 
Žádná zelená plocha, zahradní prostor či výsadba se neobejde bez vody. Veškerá vegetace vyžaduje pravidelné zavlažování. Optimálně zvolený, navržený a fungující zavlažovací systém ušetří nejen čas, ale i množství spotřebované vody. Volba systému by měla vycházet z poměru cena/výkon. Zavlažovací systém od firmy Netafim splňuje přesně ekonomické řešení zavlažování pro Vaší zahradu.
Systém obsahuje kvalitní materiál pro kapkovou závlahu 15 m2 květinových záhonů, 15 m2 zeleninových záhonů a 30 m bobulových keřů, malin, ovocných stromů, vinohradů atd. Celková délka systému je 80 m.
 
 Rychlopřípojka pro připojení hadice. Nový systém je zajištěn filtrem, který je možno snadno otevřít a vyčistit Díky spojkám a dílcům T je uspořádání velmi flexibilní a může se přizpůsobit každé situaci na zahradě Jednotlivé uzavírací kohouty umožňují zavlažování dílčích segmentů. Je to velmi důležité pro pěstování zeleniny, jelikož některé části jsou již sklizené a ostatní půda musí být ještě zavlažována.
 
VÝHODY: + rychlá a snadná instalace + nízké náklady + žádná spotřeba proudu, jelikož není zapotřebí čerpadlo + efektivní zacházení se zdroji vody + jednoduché použití
 
 POUŽITÍ: Zavlažování: bobulovitého ovoce ovocných stromů vinohradů květinových záhonů zeleninových záhonů. Zavlažování zelených ploch znamená více než distribuci vody.

Pozitivní reakce jsou na velmi kvalitní provedení hadic, kde je přesně udělán prostor/otvor na kapku a uvnitř hadice je zalisován kapkovač (žebrovaný plastový obdelníček), který zaručuje přesné dávkování 2 l/hodinu (pokud si myslíte, že si dírky na kapkovou závlahu uděláte sami, tak hrozí, že dávkování je jiné u každé kapky, zanešení otvoru atd.). Hadice jsou stálé proti UV záření (životnost 15 let). Nespornou výhodou je také mobilita systému, který můžete upravit, dle aktuální zeleně na záhoncích.

 
 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Platební metody
Akční nabídka
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen